Menu

UKASH

Ukash Kart İle Güvenilir, Hızlı ve Mutlu Alışverişler...

UKASH KART

UKASH KART 19 haneden oluşan ukash pin kodu denilen rakamlar topluluğundan oluşan, tek kullanımlık, son kullanma tarihi olan ve euro bazında değer bulan en güvenilir ön ödemeli alternatif para yöntemidir. Ukash kartın en önemli özelliği güvenilir ve tek kullanımlık olmasıdır. Bu sayede harcama yaparken kişisel bilgilerinizi kullanmanıza gerek kalmaz. Buda kişisel bilgi ve kredi kartı gibi bilgilerinizin 3. şahısların eline geçmesini engellemiş olur. 

UKASH dünya üzerinde 30 dan fazla ülkede 50.000 den fazla noktada kullanılan İngiltere'de 2001 yılında üretilmeye başlanan dünyanın en güvenilir ödeme yöntemlerinden biridir. Kartın bu kadar yaygınlaşmasının sebebi özellikle iletişim ve internet uygulamalarında çok kullanılmasıdır. Ülkemizde ise kart satışı sadece internet sitelerinden yapılmakta olup bazı yaptırımlar nedeniyle satışıyla ilgili kısıtlamalar vardır. Tabi kart alımları internetten olduğu için güvenilir ve yasal firmalardan alışveriş yapmanızı tavsiye ederiz. http://www.ukashkartim.com adresi size önerebileceğimiz kendi sitemizdir. Aynı zamanda http://www.ukashturkiye.com.tr ve http://www.ukash-tr.com adresleride firmamıza ait diğer sitelerimizdir.

Tabiki kartın bu kadar avantajları olduğu gibi bazı dezavantajları da vardır. Bunların birincisi tek kullanımlık olması ve harcandığında geri iadesi olmamasıdır. Bu yüzdenden dikkatli harcamak gerekir.  Bunun dışında  yasal olan sitelerde harcamanız gerekir. Aksi takdirde mağdur duruma düşebilirsiniz. Kart ile ilgili aşağıdaki ilgili linklerden daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

 

 

Ukash Kart Hakkında İngilizce Orjinal Videosu;

 

Ukash Kart İle İlgili Diğer Blog  Yazıları;

UKASH NEDİR KART

UKASH KART ALMAK KART

UKASH KART KULLANIMLARI

UKASH KART VE İLETİŞİM

UKASH KART HER YERDE

UKASH KART NEDEN BU KADAR GÜVENİLİR

UKASH FACEBOOK UYGULAMASI 

UKASH SATIN ALMAK

UKASH SOSYAL MEDYADA

UKASH İLE ALIŞVERİŞ ÇOK HIZLI

UKASH KART KULANANLAR DİKKAT